سلام به همه مامانهای خوب دنیا

با سلام به همۀ مامانهای گل

من مامان یه دختر کوچولوی چهار ساله به نام رزی هستم و به تازگی با پرشین وبلاگ آشنا شدم و خیلی ازش خوشم اومد از اینکه می تونم از نزدیک لحظات عاشقانه مامانهای دیگه رو با فرزنداشون نظاره گر بشم خوشحالم

راستش رو بخواهید من از وقتی که مامان شدم خیلی دوست دارم با مادرهای دیگه صحبت کنم و از تجربیات اونها استفاده کنم به همین خاطر هر جا که یک مادری را یه کوچولو توی خیابون، مترو، اتوبوس و ... می بینم زود سر صحبت را باز می کنم و از نحوۀ غذا خوردن تا میزان خواب و آدرس دکتر اختصاصی و غیره را می پرسم و در این پرسیدن ها اطلاعات خوبی گیرم میاد که کلی منو در تربیت و رشد رزی کمک کرد و حالا که با این وبلاگ آشنا شدم قصد دارم با ایجاد یک وبلاگ از تجربیاتم واسه مامانهای گل بگم و اونها هم اگه نظری دارند منو راهنمایی کنند. فکر می کنم اینجوری بتونیم یک ارتباط پویا و فعال داشته باشیم. به امید سلامتی تمام فرزندان گل ایران زمین.

خوب اول می خوام مختصری از رزی جونم واستون بگم.

رزی متولد 18/11/84 است. من اونو در 35 هفتگی با عمل سزارین اورژانسی به دنیا آوردم. آخه فشارم بالا بود و رزی با وزن 2400 گرم متولد شد. من از اینکه دخترم انقدر ریز و نارس بود نگران و پریشان بودم. خصوصاً اینکه نمی تونستم بهش خوب شیر بدم و می ترسیدم رزی رشد خوبی نداشته باشه. اما حالا بعد از گذشت حدود 4 سال می تونم به همه مامانهایی که بچۀ زودرس به دنیا می یارند بگم که اصلاً جای نگرانی نیست و با توجه و رسیدگی می شه این بچه ها را به خوبی بزرگ کرد.

حالا می خوام یک دکتر خوب بهتون معرفی کنم. دکتر خدیجه دانشجو فوق تخصص بیماریهای عفونی کودکان و نوزادان خیلی دکتر خوب و خوش اخلاقیه که یک دوست اونو بهم معرفی کرد. آخه رزی در 7 ماهگی سرماخوردگی شدیدی گرفت که با چند تا ویزیت پیش چند دکتر کودکان خوب نشد اما دکتر دانشجو به موقعه به داداش رسید و اونو خوب کرد. البته آوازه خانم دکتر به شهرستانها هم رسیده و اولین بار که من به مطبش رفتم دیدم یک خانواده از شهرستان با ساک از راه ترمینال اومده بودند دم مطب. خلاصه انشاءالله که کوچولوهای نازتون هیچوقت مریض نشند اما اگه خدایی نکرده اگه مشکلی پیش اومد خانم دکتر تشخیصش دقیقه.

اینم شماره تلفن مطبش:                   22570187

/ 3 نظر / 23 بازدید
pc

salam ijad weblog jadidetono tabrik migam have nice time in persian blog

هفت آسمانه

سلام خانوم مامانی و آقای بابایی و رزی کوچولو خوبین ؟ تقریبا همه صفحات وبلاگتون رو خوندم ، امیدوارم در کنار هم زندگی خوب و خوشی داشته باشید با بهترین آرزوها خاله باران رزی جون [چشمک]