رزی و صداهای رنگی

بابایی رزی دستش شکسته و بیمارستان بستریه و رزی خانوم هم همش بهونه بابایی را می گیره و وقتی بهش می گیم بابایی بیمارستان و شب اونجا می خوابه با عصبانیت زنگ می زنه به بابایی و می گه مگه تو خونه نداری؟

شبی که بابایی بیمارستان بود نصفه شب از خواب بیدار شدم و به رزی خانوم سر زدم دیدم هنوز نخوابیده ساعت را نگاه کردم خیلی دیر بود. با عصبانیت ساعت را برای رزی خانوم اعلام کردم و سرش داد کشیدم که چرا هنوز نخوابیده؟ رزی خانوم در جواب می گه مامانی صدای تو قرمزه صدای بابای من آبی، مثل آوازه

خیلی تعجب کرده بودم از اینکه رزی چقدر خوب برای صداها رنگ تصور می کنه و تشخیص داده صدای من چون عصبانی بودم و سرش داد کشیدم قرمزه. از اونجایی که کاملا کم آورده بودم کمی قربان صدقه اش رفتم و ازش خواهش کردم بخوابه به هم شب بخیر گفتیم و آشتی کردیم اما کمی بعد رزی باز به بهانه های الکی منو صدا کرد من هم خود را به خواب زدم که انگار صداشو نمی شنوم. چند بار دیگه صدا زد و وقتی از من جوابی نشنید گفت: ببینم صدات کور شده؟

چند روز پیش رزی داشت کارتون تماشا می کرد که من و بابایی بهش گفتیم بهتره بره توی اتاق و با تلوزیون خودش کارتون ببینه چون ما می خواهیم فیلم ببینیم. رزی خانوم هم و رفت توی اتاق و در را بست و ما نفهمیدیم که چقدر خانوم عصبانی شده و بهش برخورده ... کمی بعد رزی از اتاق دراومد در حالیکه یک تکه کاغذ دستش بود و به ما گفت ساکت! می خوام نامه بخونم ما هم که قضایای چند دقیقه پیش را فراموش کرده بودیم با تعجب نگاش می کردیم که دیدیم رزی یک نامه برای ما نوشته و بلند بلند برای ما خوند:

بیگانگان عزیز

 من با شما قهرم چون نذاشتید توی تلوزیون کارتون ببینم. پس با من حرف نزنید.

خداحافظ  امضاء رزی

رزی خانوم محاله نوشته ای بنویسه و پاشو امضا نکنه.

در پایان این هم عکس های رزی خانوم و باغ وحش اختصاصی خانوم ...

/ 3 نظر / 53 بازدید
مارتیا پسر دوست داشتنی ام

چه عکس خوشگلی . و البته باید اول دعا کنم بابایی رزی خانم زود خوب بشوند . بعد بگویم که چه تفسیر جالبی برایم خیلی تازگی داشت . و دیگه اینکه جه باغ وحشی واقعا بزرگ است ها . چرا از بعضی ها چند تا داره ؟ راستی عجب پستی از اونهایی که باید هی بخونی و چند بار عکس های خوشگلش را نگاه کنی .

شبنم

عزیزم سلام رزی باید خوشحال باشه که مامانی مثل تو داره که با تمام مشکلات و درگیری هایی که داره یادش نمیره که پست جدید بزاره. رزی خانوم هم که یه دنیا حرفه هر روز تیکه های جدید می سازه. من می دونم از آخر دخترمون نابغه می شه. بوسش کن بوست می کنم